Бердянський порт просить УЗ надати знижку на перевезення до порту металу та глини
Новини, Перевезення, Порти, Тарифи

Бердянський порт просить УЗ надати знижку на перевезення до порту металу та глини

ДП “Бердянський морський торговельний порт” направив офіційне звернення голові правління Укрзалізниці щодо надання знижки на тариф залізничних перевезень з перевезення до порту глини та металу. Про це під час наради повідомив в.о. директора підприємства Олександр Трощенков, передає видання portinfo. За словами Трощенкова, ним було направлено два офіційних звернення. Одне — до керівництва Укрзалізниці, інше — до профільного міністерства.

У листі до міністра інфраструктури докладно охарактеризовано економічну ситуацію на підприємстві та прописано прохання посприяти у розв’язанні питання, щодо надання знижки Укрзалізницею. Листи були відправлені 2 та 3 вересня відповідно.

“Паралельно з цим ведеться робота із залучення інших вантажів. Так, у поточному місяці порт працюватиме з зерновими та цементом. З листопада очікується партія вітроенергетичного обладнання”, – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, за інформацією АМПУ, в  Україні за обсягами перевалки лідерами є п’ять морських портів, які загалом обробили 96,8 млн т вантажів. Це становить 91,5% від загальних показників обробки в морських портах України.

Читайте також