Без категорії, Укрзалізниця

В УЗ назвали ключові пріоритети системи закупівель компанії

Директор з питань закупівель АТ “Укрзалізниця” Сергій Довгаленко виділив три ключові пріоритети у стратегії реформування системи закупівель компанії. Про йдеться в онлайн-проєкті, присвяченому аналізу Стратегії УЗ на 2019-2023 роки.

“По-перше, це запобігання корупції та поліпшення репутації компанії. Запобігання корупції – це досить очевидна мета, чого не скажеш про репутацію. Тут потрібно працювати над поліпшенням клієнтського досвіду, оскільки закупівлі мають на нього безпосередній вплив. Варто пам’ятати, що УЗ – сервісна компанія”, – зазначив він.

Другим напрямком стратегії закупівель Укрзалізниці, на думку Довгаленка, є розбудова функції, тобто формування ефективної операційної моделі та оптимізованого складу працівників, відповідно до загальної стратегії компанії.

“І третє – підвищення операційної ефективності, а саме забезпечення замовників матеріалами та послугами вчасно і за правильну ціну. Підтримка операційної надійності УЗ, забезпечення визначених показників ефективності компанії, доцільне інформування керівництва про нашу роботу – це ключові завдання на порядку денному команди закупівель”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у червні АТ «Укрзалізниця» оприлюднила стратегію на 2019-2023 роки. Документ визначає стратегічні напрямки, альтернативи та пріоритети акціонерного товариства «Українська залізниця» й бачення процесу їх реалізації на п’ятирічний період.

Чи доводилося вам використовувати ненормативні механізми (особисті зв'язки тощо) при організації відвантаження залізничним транспортом?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.