Міжнародні новини, Новини

Латвія планує електрифікувати три залізничні напрямки до 2023 року

ДАТ «Latvijas dzelzceļš» підписало з Центральним агентством з фінансів договір на реалізацію проєкту «Електрифікація Латвійської залізничної мережі» (1-й етап). Про це повідомляє медіацентр «Магістраль» із посиланням на офіційний сайт перевізника.

«До кінця 2023 р. планується електрифікувати напрямки Даугавпілс—Крустпілс, Резекне—Крустпілс і Крустпілс—Рига. При цьому магістральні залізничні шляхи будуть електрифіковані за допомгою технології змінного струму напругою 25 кВ, зокрема буде реконструйована вже частково електрифікована залізнична мережа із заміною системи постійного струму напругою 3,3 кВ на систему 25 кВ», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, завдяки реалізації проєкту можна буде перевозити більше великовагових поїздів з максимальною вагою до 9 тис. т брутто. У пасажирському сполученні на залізничних лініях, де нині використовується дизельна тяга, буде відкрито рух електропоїздів.

На сьогодні в Латвії електрифіковано 257 км залізниці, що становить 14 % від загальної протяжності державної залізничної мережі. Це значно менше від середнього показника по ЄС — 60 %.

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.