Новини, Укрзалізниця

Кравцов розповів, хто може постачати для УЗ скріплення замість компаній Дубневичів

Голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов повідомив, що серед постачальників скріплень є низка міжнародних компаній та виробників з країн СНД. Про це він сказав в інтерв’ю Бізнес Цензор.

«Є компанії в СНД,  є міжнародні компанії, наприклад, німецька Vossloh, один зі світових лідерів з виробництва скріплень (може постачати, – ред.). В Україні є 1-2 компанії, які можуть виробляти цю продукцію», – зазначив Кравцов.

За даними пресслужби Укрзалізниці, скріплення виробництва КРТ, що входить в орбіту братів Дубневичів, мають низку недоліків у частині пружних клем та прокладок, через які фактичний ресурс їхньої працездатності становить 50% від задекларованого виробником.

“Таким чином, Укрзалізниця протягом тривалого часу витрачає величезні кошти на заміну непридатних елементів скріплень та реконструкцію колій у зв’язку з деформацією рейок”, – зауважили в УЗ.

Раніше ЗМІ повідомляли, що незалежна експертиза скріплення КПП-5 виробництва «Корпорації КРТ», ініційована детективами НАБУ, встановила, що лише 5 екземплярів рейкових скріплень із 32 зразків відповідали основному параметру, що характеризує якість – притискному зусиллю до шпали.

Нагадаємо, голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов заявив, що компанія “дуже активно відходить” від впливу братів Ярослава та Богдана Дубневичів.

Рівень розвитку транспортної інфраструктури на використовуваних ділянках залізниці.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.