Новини, Рухомий склад

«ОТП Лізинг» планує наступного року профінансувати вагони на $55 млн

Компанія «ОТП Лізинг» наступного року планує наростити інвестиції у збільшення вагонного парку на 37,5% порівняно з 2019 роком – до $55 млн. Про це на Rail Cargo Business Forum сказав Андрій Павлушин, генеральний директор «ОТП Лізинг».

Зокрема, він зазначив, що лізинг є оптимальним інструментом фінансування рухомого складу, тому що дозволяє профінансувати потреби компанії на строк, максимально наближений до горизонту окупності такої інвестиції при спокійному ринку. Павлушин додав, що наразі «ОТП Лізинг» пропонує фінансування на 7 років.

Окрім того, компанія «ОТП Лізинг» почала фінансувати вагони з 2010 року й наразі кількість вагонів у власності становить 3 355, зокрема 2253 — піввагонів, 897 — зерновозів, 186 — цементовозів, 10 цистерн. За його словами, частка вагонів у портфелі «ОТП Лізинг» становить 20%.

Як часто трапляється розукомплектування деталей і вузлів вагонів при доставці вантажу?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.