Новини

Укрзалізниця врахує рекомендації АМКУ до відбору страховика

АТ “Укрзалізниця” врахує рекомендації Антимонопольного комітету України до проведення відкритого конкурсу з відбору страховика пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті, які АМКУ оприлюднив 3 жовтня 2019 року. Про це повідомляє пресслужба УЗ.

Як зазначається, розгляд регулятором справи за заявою страхової компанії-скаржника тривав з 22 листопада 2018 року.

“Сам конкурс з відбору страховика відбувся ще у січні 2018 року. Такий тривалий розгляд справи з боку АМКУ поставив потреби національного перевізника і пасажирів у довготривалий режим очікування”, – йдеться у повідомленні.

В УЗ зазначили, що з метою забезпечення вимог законодавства обов’язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті наразі здійснюється на підставі договорів доручення, раніше укладених та у подальшому пролонгованих регіональними філіями товариства із страховиками.

“Рекомендації АМКУ будуть враховані при проведенні наступного відкритого конкурсу з відбору компанії, що надаватиме послуги з обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті. Нині Укрзалізниця працює над критеріями вибору страховика, на підставі яких буде організований конкурс”, – зазначили у пресслужбі.

Як зазначається, переважну більшість коштів, які сплачуються пасажирами як страховий платіж відповідно до умов договорів із страховиками, Укрзалізниця спрямовує на фінансування заходів із запобігання та мінімізації травматизму на залізничному транспорті. На відповідні цілі Компанія повністю витратила 9,5 млн грн, отримані від страхових компаній у 2018 році та у першому півріччі 2019 року.

Нагадаємо, 3 жовтня 2019 року АМКУ рекомендував АТ «Укрзалізниця» провести прозорий конкурс з відбору компанії, яка надаватиме послуги з обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті.

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.