Міжнародні новини, Новини

Прибуток залізниць Італії у першому півріччі зріс на 4,3%

Державні залізниці Італії (FS) у першому півріччі 2019 року збільшили показник EBITDA (прибуток до вирахування відсотків, податків і амортизації) на 7,5%, до 1,3 млрд євро. Чистий прибуток виріс на 4,3%, до 362 млн євро. Про це повідомляє журнал “Железные дороги мира”.

“Доходи від основної діяльності, порівняно з аналогічним періодом 2018 року, збільшилися на 2,2%, до 5,98 млрд євро, доходи від перевезень – на 100 млн євро, досягнувши 3,75 млрд євро, у тому числі в секторі пасажирських і вантажних залізничних перевезень – на 48 млн і 12 млн євро відповідно, а в автобусному сполученні – на 39 млн євро”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, пасажирообіг в приміському сполученні перевищив 12 млрд пасажиро-кілометрів, що на 1,3% більше, ніж в першій половині 2018 року. Це стало результатом оновлення стратегії розвитку бізнесу в цьому секторі перевезень.

“Оператор інфраструктури залізниць Італії (RFI) збільшив свої основні доходи на 8 млн євро багато в чому завдяки зростанню потяго-кілометрів і змін в системі оплати за користування інфраструктурою”, – додають у повідомленні.

Експлуатаційні витрати, незважаючи на зростання обсягів перевезень, зросли лише на 0,8%, до 4,68 млрд євро. У FS стверджують, що це сталося в основному завдяки проведенню, починаючи з другої половини 2018 року, політики, спрямованої на скорочення витрат.

У першій половині 2019 року в залізниці країни було інвестовано 2,18 млрд євро, зокрема 697 млн ​​євро з власних коштів FS і 1,48 млрд євро – з державного бюджету.

Читайте також: Кравцов: Укрзалізниця збільшила чистий прибуток на 80%

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.