Новини, Рухомий склад

У вагоноколісних майстернях Одеса-Застава-1 сформовано понад 1,1 тис. колісних пар

Вагоноколісні майстерні Одеса-Застава-1 регіональної філії «Одеська залізниця» за 9 місяців 2019 року сформували 1 103 колісні пари. Про це повідомляє пресслужба філії.

“Із зазначеної кількості для вагонних депо філії “Одеська залізниця” сформовано 344 колісні пари. Ще 350 одиниць сформовано для філії “Пасажирська компанія”. Для приватних підприємств – 382 одиниці. Для господарства приміських пасажирських перевезень було сформовано 27 колісних пар: 14 одиниць для моторвагонного депо Христинівка та 13 для моторвагонного депо Одеса-Застава-1”, – йдеться у повідомленні.

Окрім того, як зазначається, з метою недопущення виключення осей колісних пар через пошкодження різьби М-110 у вагоноколісних майстернях Одеса-Застава-1 проводиться відновлення різьби М-110, зокрема за 9 місяців проведено відновлення 246 осей.

Нагадаємо, за підсумками першого півріччя 2019 р. вагоноколісними майстернями Одеса-Застава І регіональної філії «Одеська залізниця» було запресовано 834 колісні пари.

Як часто трапляється розукомплектування деталей і вузлів вагонів при доставці вантажу?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.