Новини, Перевезення

У новому МР Укрзалізниця майже на 23% збільшила обсяги перевезення зернових, — Кравцов

У липні-вересні 2019 року АТ “Укрзалізниця” перевезло 9,3 млн т зернових, що на 22,8% більше від показника аналогічного періоду минулого року. Про це сказав керівник компанії Євген Кравцов під час засідання оперативного штабу із забезпечення перевезень сільськогосподарської продукції в Міністерстві аграрної політики та продовольства України, повідомляє медіацентр “Магістраль”.

За його словами, сьогодні УЗ навантажує понад 2 тис. вагонів-зерновозів на добу, що є досить високим показником. Компанія може і далі збільшувати обсяги перевезення зернових за умови покращення координації дій з Міністерством інфраструктури України, портами, зерновими терміналами та всіма учасниками ринку щодо належної організації роботи зернових станцій, прискорення технологічних процесів розвантаження вагонів.

«На жаль, сьогодні маємо відставання з вивантаження вагонів. Так, щодоби на зернових станціях несвоєчасно розвантажуються до 200 вагонів, за 10 діб — це вже дві тисячі вагонів, які в очікуванні розвантажувальних операцій створюють затори на підходах до морських портів. Як наслідок, порушується вся логістика перевезення зернових. Компанія вимушена оголошувати тимчасові конвенції на перевезення. Тому сьогодні потрібно ставити питання не лише УЗ, а й іншим учасникам перевізного процесу», — зауважив голова правління Укрзалізниці.

Нагадаємо, голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов заявив, що Укрзалізниця здатна перевозити до 40 млн тонн зернових на рік

Достатність наявних вагонів потрібного типу в необхідній кількості.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.