Відео, Новини, Новини бізнесу

(Відео) Експерт: Українські компанії неминуче домовляться про співпрацю у сфері діджиталізації

Українські компанії неминуче домовляться про співпрацю у сфері діджиталізації, наслідуючи приклад західних колег. Про це під час Rail Cargo Business Forum заявив Сергій Іващенко, в.о. виконавчого директора УЗА.

“Якщо зможемо перевести ланцюг постачання в цифровий вимір, це дозволить нам значно простіше управляти всіма процесами і робити це значно дешевше. Це як і в зберіганні зерна, так і в перевезенні зерна. Зараз весь світ йде до того, що люди хочуть контролювати, як вироблявся продукт, який вони споживають. Таким чином ми можемо проконтролювати, де вироблялося зерно, у чому перевозилося, як перероблялося, навіть показати, який номер вагона перевозив саме це зерно, а не якесь інше”, – зазначив у коментарі журналістам Rail.insider пан Іващенко.

За словами Іващенка, процеси діджиталізації в Україні  неминучі, адже це вигідно й допоможе компаніям заощадити чималі кошти.

Детальніше дивіться в інтерв’ю:

Чи доводилося вам використовувати ненормативні механізми (особисті зв'язки тощо) при організації відвантаження залізничним транспортом?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.