Економіка, Новини

На Rail Cargo Business Forum експерт розповів, як Укрзалізниці додатково заробляти 20 млрд гривень на рік

Повний перехід на електронний документообіг буде приносити Укрзалізниці 20 млрд гривень на рік. Про це під час Rail Cargo Business Forum заявив голова правління асоціації «Український логістичний альянс» Володимир Іващук. Також Іващук зазначив, що задля розвитку автоматизації процесів в УЗ та подальшої цифрової трансформації українського ринку залізничних перевезень на залізниці потрібно було б створити посаду директора з цифрової трансформації.

“Я б створив посаду директора з цифрової трансформації. У бізнесах така посада є. На Укрзалізниці потрібно підсилювати кадрову гілку. На цій посаді має бути фахівець, і цей сегмент роботи треба виокремлювати. Імовірно, треба надати операційному директорові якісь такі повноваження. Треба шукати. Проте я переконаний в тому, що це треба робити й рухатися в цьому напрямку”, – заявив Іващук.

Вартість послуг УЗ з перевезення вантажів.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.