Новини, Укрзалізниця

Договір УЗ і ДФС про інформаційну взаємодію зменшить час обробки поїздів на прикордонних передавальних станціях

Організація електронного документообігу між АТ “Укрзалізниця” та Державною фіскальною службою дозволить оптимізувати контрольні процедури під час переміщення товарів через митний кордон України, зменшить час обробки поїздів на прикордонних передавальних станціях та спростить процедуру видачі вантажів на станції призначення. Про це повідомляє пресслужба УЗ.

“Укрзалізниця та Державна фіскальна служба України (ДФС) запроваджують електронний документообіг під час перевезення вантажів у міждержавному сполученні. Перспективи переходу від паперової до електронної форми обміну інформацією  передбачені угодою про інформаційне співробітництво, яку підписали сторони”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, завдяки підписаній угоді в перспективі електронні документи поступово мають замінити паперові під час організації перевезень імпортних, експортних та транзитних вантажів.

“Угода про інформаційне співробітництво між Укрзалізницею та ДФС також створює перспективи для запровадження нових сервісів у взаємодії між вантажовідправником, митницею та перевізником”, – додають у пресслужбі.

В УЗ також нагадали, що оформлення документів для перевезення вантажів залізничним транспортом у внутрішньому сполученні та на експорт у порти Укрзалізниця здійснює  повністю в електронному вигляді з липня 2011 року. За електронною накладною також організовано перевезення порожніх власних та орендованих вагонів у міжнародному сполученні.

Нагадаємо, учора Укрзалізниця та Державна фіскальна служба підписали договір про інформаційну взаємодію.