Інфраструктура, Новини

МІУ та ООН обговорили можливість технічної допомоги організації у транспортному секторі

Міністр інфраструктури Владислав Криклій 8 жовтня провів зустріч із представниками Організації Об’єднаних Націй. Про це повідомляє пресслужба МІУ.

Як зазначається, учасники зустрічі обговорили співпрацю в рамках вдосконалення законодавчої бази відповідно до Цілей ООН, розвиток інфраструктури Азовського регіону, а також можливості технічної допомоги ООН у транспортному секторі.

«Організація Об’єднаних Націй є цінним партнером України у просуванні програм реформ у різних галузях», – зазначив Криклій.

Сторони відзначили позитивну співпрацю в рамках Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством інфраструктури України та Муніципалітету Сеула, яка відбувається за підтримки Центру політики ПРООН у Сеулі та в партнерстві із CoST Україна.

Учасники зустрічі також відзначили позитивну динаміку та рух України в напрямку ратифікації Конвенції Міжнародної організації праці 2006 року про працю в морському судноплавстві, а також ратифікацію Конвенції про посвідчення особи моряка №185.

Також міністр інфраструктури зазначив, що Верховною Радою вже схвалено низку євроінтеграційних законів і наша мета – схвалити всі євроінтеграційні закони у сфері транспорту до кінця року. Окрім того, Криклій поінформував представників ООН щодо початку двох пілотних концесійних проєктів в портах Херсон та Ольвія.

Окрему увагу учасники зустрічі, як повідомили у пресслужбі МІУ,  зупинили на відновленні інфраструктури Азовського регіону. Сторони обговорили можливості надання технічної допомоги в межах відновлення інфраструктури на сході України.

Криклій запросив представників ООН взяти участь в Інвестиційному форумі присвяченому відновленню Донбасу, який відбудеться наприкінці жовтня 2019 року в Маріуполі.

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.