Економіка, Новини

Верховна Рада ухвалила програму діяльності уряду

Парламент затвердив програму діяльності Кабінету міністрів на наступні п’ять років, у якій окреслені реформи у різних сферах та показники, яких уряд має досягти. На засіданні 4 жовтня за відповідне рішення проголосували 236 народних депутатів.

“Ця програма – робочий документ, за яким будемо вимірювати нашу спільну ефективність”, – зазначив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

За його словами, документ містить 87 цілей, які розбиті на три розділи.

Нагадаємо, 30 вересня Кабінет міністрів опублікував програму дій уряду, в якій перераховані ключові пріоритети на найближчі 5 років. Документ, зокрема, передбачає, що в Україні будуть впроваджені системи управління якістю пасажирських перевезень та моніторинг їхнього виконання відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Окрім того, у програмі дій уряду до 2025 року йдеться про те, що Укрзалізницю буде розділено на три компанії: оператора інфраструктури, вантажного перевізника та пасажирського перевізника. Також планується первинне розміщення акцій УЗ на міжнародних фондових біржах.

Також документ передбачає зростання обсягу перевезень вантажів: на 10% морем (з 135 млн. т. до 148,5 млн т) та у 2 рази внутрішніми водними шляхами (з 10 млн т до 20 млн т).

Дізнатися про інновації у сфері залізничних перевезень в Україні Ви зможете на 2-му міжнародному Rail Cargo Business Forum: Rail innovation. Форум відбудеться 10 жовтня за адресою: конференц-хол “ДЕПО”, вул. Антоновича, 52.

Чи доводилося вам використовувати ненормативні механізми (особисті зв'язки тощо) при організації відвантаження залізничним транспортом?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.