Без категорії, Економіка

РФ вдвічі скоротила постачання в Україну палива залізницею

Російські залізничні дороги на 50% обмежили пропуск всіх вантажів через основний маршрут постачань російського зрідженого нафтового газу в Україні – прикордонний перехід Суземка-Зернове (Сумська обл.). Про це повідомляє enkorr.

Як зазначається, обмеження введене з 25 вересня і буде діяти до відповідного повідомлення про скасування. Воно поширюється на всі вантажі всіх напрямків. Причиною введення обмежень стало погіршення термінів повернення вагонів-цистерн з боку Укрзалізниці.

“За наявною інформацією, затримки з поверненням рухомого складу виникли через скупчення вагонів-цистерн на ст. Дарниця (Київська обл.)”, – йдеться у повідомленні.

За даними enkorr, за 8 місяців 2019 року через Суземка-Зернове в Україну було поставлено 242 тис. т російського зрідженого нафтового газу (55% від усього імпорту з РФ), інші 40% (179 тис. т) російського ресурсу надійшло через Соловей-Тополі.

Читайте також: Росія активно постачає на Донбас зброю і боєприпаси залізницею, – ЗМІ

Нагадаємо, Російська Федерація заборонила експорт нафти та  нафтопродуктів до України.

Чи доводилося вам використовувати ненормативні механізми (особисті зв'язки тощо) при організації відвантаження залізничним транспортом?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.