Міжнародні новини, Новини

Вагон-зерновоз, який розвантажується за пів хвилини, презентували у США

У Сполучених Штатах Америки презентували розроблений компанією The Greenbrier Company вагон-зерновоз, у якому система люків Tsunami Gate дозволяє вантажовідправникам налаштовувати швидкість вивантаження зерна. Про це повідомляє Railway Gazette.

Зокрема, як зазначається, вагон місткістю 147 м3 можна спорожнити за 30 секунд з автоматичним вивантаженням для безпеки персоналу.

Повідомляється, що зерновоз довжиною 15,4 м коротший, ніж традиційні конструкції.

«Нова конструкція підвищує безпеку працівників за рахунок автоматизації процесу вивантаження та оптимізує простір на доріжках. Скоротивши довжину традиційних зернових вагонів більш ніж на 5 футів, зберігаючи той самий кубічний об’єм, результатом є менша витрата палива, зменшення викидів парникових газів та зниження загальних експлуатаційних витрат для наших клієнтів», – сказав Пітер Джонс, віце-президент компанії Greenbrier.

Дізнатися про інновації у сфері залізничних перевезень в Україні Ви зможете на 2-му міжнародному Rail Cargo Business Forum: Rail innovation. Форум відбудеться 10 жовтня за адресою: конференц-хол “ДЕПО”, вул. Антоновича, 52.