Новини, Події

В Ізмаїлі стався повторний схід цистерни з пропаном

Вдруге за останні три дні на під’їзній колії, яка належить ІФ ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» станції Ізмаїл, зійшли з рейок цистерни з пропаном. Про це  повідомляє прес-служба регіональної філії “Одеська Залізниця”. Зазначається, що аварія сталася  вчора ввечері, 11 вересня 2019 року, під час виконання маневрової роботи власним тепловозом промислового підприємства на стрілочному переводі №202 .

“Після закінчення відновлювальних робіт з підйому двох завантажених цистерн з пропаном на рейки, які зійшли у попередню добу, не усунувши несправностей колії, працівники підприємства самовільно вирішили пересувати вагони по аварійній ділянці колії. Внаслідок чого, через заїзд рухомого складу на зруйновану ділянку, зійшла з рейок ще одна цистерна”- йдеться в повідомленні.

В філії зазначають, що після попереднього сходу цистерн, спеціалісти  філії  в терміновому порядку провели комісійний огляд вказаної ділянки щодо відповідності утримання колії нормативним вимогам.

“Перевірка виявила порушення, які загрожують безпеці руху, та видала офіційну заборону на подавання вагонів на колію даного підприємства і виїзду власних тепловозів підприємства на колії загального користування УЗ” – зазначають залізничники.

Повідомляється, що за період 2018-2019 рр. працівниками підприємства було проведено 17 комісійних оглядів колійного господарства, при цьому зауваження щодо неналежної організації поточного утримання колії не виявлялись.

“Це свідчить про формальне проведення комісійних оглядів стану колії та відсутності контролю за цим питанням з боку керівництва Ізмаїльської філії ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» (власника зазначеної під’їзної колії)”- резюмують в Одеській залізниці.

Нагадаємо, що раніше ми повідомляли про те , що 10 вересня на під’їзній колії ІФ ДП “Київ-Дніпровське МППЗТ” станції Ізмаїл регіональної філії «Одеська залізниця» сталося сходження вантажних вагонів.

Дізнатися про інновації у сфері залізничних перевезень в Україні та обговорити проблеми залізничної інфраструктури Ви зможете на 2-му міжнародному Rail Cargo Business Forum: Rail innovation. Форум відбудеться 10 жовтня за адресою: конференц-хол “ДЕПО”, вул. Антоновича, 52.