Новини, Новини бізнесу

Amsted Rail готова забезпечити Український ринок залізничними колесами у необхідній кількості

Компанія Amsted Rail готова забезпечити Український ринок залізничними колесами у необхідній кількості. Про це в інтерв’ю нашим журналістам розповів голова представництва Amsted Rail Company, Inc. в Україні Ерік Луманн.

“Якщо виходити з того, що в середньому на рік на ринку України будуть будувати приблизно 12 тис. нових вагонів та ремонтувати приблизно 10% від наявних вагонів, виходить, що орієнтовно знадобиться 96 тис. коліс для нових вагонів і 112 тис. коліс для ремонтних потреб. Тобто ми очікуємо, що необхідний обсяг коліс для України буде становити приблизно 200 тис. коліс на рік” – підрахував експерт.

За словами Луманна,  в компанії Amsted Rail не бачать жодних проблем із забезпеченням України залізничними колесами у необхідній кількості, за умови наявності комерційної обґрунтованості.

“Якщо компанія Amsted Rail зайде на ринок України, вона змогла б стати одним з основних постачальників залізничних коліс на цей ринок. Але ми чітко розуміємо, що основним постачальником ми не будемо, оскільки є ще і вітчизняний виробник. Ми підтримуємо наявність вітчизняного виробника, але прагнемо до чесної та ефективної конкуренції на ринку” – відзначив Луманн.

Відзначимо, що Антимонопольний комітет України так і не визнав ТОВ «Інтерпайп Україна» монополістом на ринку суцільнокатаних залізничних коліс.  

 

 

Відзначимо, що Ерік Луманн буде одним із спікерів на 2-му міжнародному Rail Cargo Business Forum: Rail innovation.Форум відбудеться 10 жовтня за адресою: конференц-хол “ДЕПО”, вул. Антоновича, 52.