Новини, Події

Зять власника АТ “Дніпровагонрембуд” хоче потрапити в транспортний комітет Ради

Телеведучий Олександр Скічко, який виграв вибори в Верховну Раду по округу №197 в Черкаській області, хоче працювати в комітеті з питань аграрної політики або в комітеті з питань транспорту. Про це він розповів в Трускавці, де 29 липня розпочався тижневий курс для майбутніх депутатів від Слуги народу. Про це повідомляє LB.ua. Скічко пояснив, що аграрний комітет його цікавить, оскільки він представляє інтереси сільськогосподарського регіону.

“Це мій округ, де у мене є напрацювання за період передвиборчої кампанії. Я взагалі вважаю, що село у нас недооцінене і забуте. А що стосується напрямків, які хотілося б поліпшити, — це розподіл дотацій, які зараз отримують великі агрохолдинги, на малий і середній бізнес. Можливо, дешеві кредити”, – розповів майбутній депутат.

Скічко намір лобіювати законопроєкт про сільськогосподарську кооперацію і розв’язання проблеми оплати земельних паїв.

“А щодо транспорту — у нас жахливі проблеми з дорогами в окрузі. У мене в програмі є перспективний розвиток річкового транспорту, який важливий для Черкаської області. Хотілося б використовувати річку Дніпро, але, на жаль, вона сьогодні монополізована і недорозвинена”, – зазначив він.

Олександр Скічко був телеведучим і пародистом на телеканалі Україна. З 2017 року одружений на Єлизаветі Юрушевій, дочці бізнесмена Леоніда Юрушева, який володіє одним з найбільших вагонобудівних заводів України — АТ “Дніпровагонрембуд”.