Новини, Перевезення

Перевезення зерна залізницею в Маріупольський порт будуть на 20% дешевше

На перевезення зерна в Маріупольський порт з будь-яких станцій України з 1 вересня поточного року буде діяти 20% знижка. Таке рішення прийняла Укрзалізниця за сприяння Міністерства інфраструктури України. Про це на конференції «Зернова логістика та термінали України 2019» сказав начальник комерційної служби Маріупольського МТП Дмитро Пересада, передає elevatorist.

Пересада зазначив, що в даний час перевезення з Маріуполя в інші регіони України здійснюються через перегін Камиш-Зоря-Волноваха. Зараз перегін забезпечує пропуск 21-24 пари вантажних поїздів на добу. Раніше це було до 14. Найближчим часом Укрзалізниця запланувала заходи щодо збільшення пропускної здатності цієї ділянки шляхом ліквідації вузьких місць, споруди колійного повідомлення і електрифікації.

Глава АМПУ Райвис Вецкаганс зазначив, що 20% зниження вартості доставки вантажів по залізниці позитивно вплинуть на ефективність роботи портів на Азові.

«Я сподіваюся, що найближчим часом механізм надання знижки буде розроблений і затверджений на рівні Мінінфраструктури та Укрзалізниці. Це істотно розширить можливості портів Маріуполь і Бердянськ, зробить морську логістику більш доступною та зручною як для існуючих, так і для нових вантажовідправників і трейдерів », – підкреслив він.