Відео

Маріо Апостолов розповів, що треба зробити для того, щоб українські компанії були залучені в розробку інформаційних систем за стандартами ООН

 В інтерв’ю Rail.insider під час транспортного тижня в Одесі регіональний радник Європейської економічної комісії ООН з питань торгівлі в Україні Маріо Апостолов розповів, як будуть залучені українські компанії у розробку інформаційних систем за стандартами ООН. За його словами, будь-які компанії, зокрема й українські,  мають діяти згідно зі світовими стандартами та правилами. Інакше будь-яка корисна розробка може перетворитися на проблему.

“Один приклад користі міжнародних стандартів: у світі є 8 міст із назвою Одеса. 6 в США, 1 в Канаді та 1 в Україні. Наприклад, людина зрозуміє, куди буде йти інформація  … але комп’ютеру потрібно подати правильні класифікатори й коди, щоб він зрозумів, що ви надсилаєте товар в Одесу в Україні, а не в США. Якщо компанія розвиває електронні документи, не використовуючи світові стандарти  це проблема”, – зазначив Апостолов.

Більше інформації у відео: