Без категорії, Укрзалізниця

УЗ закупила запчастини на нові американські тепловози

Укрзалізниця провела першу закупівлю запчастин до тепловозів General Electric. Договір було підписано у форматі переговорної процедури, без проведення торгів.

Сума контракту склала  майже 3,2 млн грн. Жодної інформації по предмету закупівлі, окрім кількості позицій – 8 та загальної кількості – 864 шт.,

Журналісти видання Zалізниця без корупції у статті під назвою “Гарантійного обслуговування не буде? : УЗ купує запчастини на нові американські тепловози” відзначили, що  згідно законодавства замовник зобов’язаний в звіті про укладений договір публікувати інформацію про технічні та якісні характеристики товарів, робіт чи послуг, які закуповуються. Проте такої інформації в звіті немає.

“Також не зрозуміло, чому купівлею продукції до тепловозів 
ТЕ33АС займається “Укрзалізниця”, адже у нових локомотивів має бути гарантійне обслуговування коштом виробника локомотивів” – зазначають у виданні.

На якому підприємстві виготовлялися деталі, також дізнатися неможливо, адже в звіті про укладений договір відсутня інформація про предмет закупівлі та його походження.