«Було б краще, якби в наглядову раду УЗ потрапив не я, а Новак?» - Лещенко розповів, як потрапив до наглядової ради Укрзалізниці
Новини, Укрзалізниця

«Було б краще, якби в наглядову раду УЗ потрапив не я, а Новак?» – Лещенко розповів, як потрапив до наглядової ради Укрзалізниці

Сергій Лещенко був обраний членом наглядової ради Укрзалізниці за результатами конкурсу, але не проходив співбесіди. Про це він заявив у інтерв’ю Економічній правді.

“Був оголошений конкурс, було опубліковано оголошення на сайті Міністерства економіки, був період подачі документів, були запропоновані кандидатури. На конкурсну комісію була винесена моя кандидатура, і альтернативою мені був Славомір Новак, колишній керівник Укравтодору”, – розповів Лещенко.

За словами Лещенка, співбесіди на посаду як такої і не було.

“Мої погляди й цінності для нинішнього керівництва держави не є секретом. Наприклад, Президента я знаю з моменту, коли він ще не був кандидатом, і під час виборів його підтримував, і він знає, ми провели багато часу разом під час виборів”, – заявив Лещенко.

Лещенко відзначив, що він був кращою кандидатурою на зазначену посаду, ніж Новак.

“Я не хочу давати жодних характеристик цій людини, ви можете самі погуглити. Я як депутат до нього робив депутатські запити й навіть ходив у прокуратуру Тернопільської області щодо корупційних дій в Укравтодорі. Було б краще, якби в наглядову раду УЗ потрапив не я, а Новак?”, – запитує Лещенко.

Також Лещенко зазначив, що в наглядовій раді він представляє позицію держави:

“Я не є незалежним. У нас є чотири незалежних (члени наглядової ради. – ЕП), три представники держави. Я представляю державу”, – сказав він.

Опитування

Рівень відповідальності УЗ за невиконання своїх зобов'язань під час організації і виконання перевезення.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.