Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця запустила концептуальний прототип нового сайту

Укрзалізниця запустила прототип нового корпоративного сайту. Про це повідомляє пресслужба УЗ. Він виконаний у фірмовому стилі компанії, адаптований під усі пристрої та враховує потреби осіб із вадами зору. Знаходиться новий вебресурс за посиланням: uz.com.ua.

За словами члена правління АТ «Укрзалізниця» — куратора проєкту Марчіна Целеєвського, саме цей сайт стане прототипом майбутнього корпоративного вебресурсу компанії, який буде розвиватися з урахуванням побажань та зворотного зв’язку від користувачів.

«Наша мета — створити єдиний інформаційний портал для користувачів послуг Укрзалізниці з простою, зрозумілою структурою та навігацією. Усі сервіси будуть згруповані за чітким та предметним позиціюванням, а користувачам запропоновано зручний зворотний зв’язок. Наші клієнти мають відчути, що залізниця йде їм назустріч, стає відкритою, зрозумілою та зручною», — зазначив член правління.

Надалі крім корпоративного вебсайту Укрзалізниця планує запустити портали для пасажирів, вантажовідправників, оператора системи розподілу електричної енергії та центру сертифікації електронних ключів, а також портал, присвячений роботі та кар’єрі на залізничному транспорті.

«Усі ці вебсайти будуть виконані в єдиному дизайні, відповідно до брендбуку Укрзалізниці, зі створенням особистих кабінетів користувачів та marketplace платформ», — додав Марчін Целеєвський.

В УЗ запропонували всім охочим протестувати новий сайт Укрзалізниці, оцінити зручності використання, навігації сайту, дизайну та адаптованих рішень. Свої побажання та зауваження щодо роботи вебсайту можна надіслати на електронну поштову адресу: v.galatin@uz.gov.ua.

Раді повідомити Вам, що ми діджиталізуємось і у нас з’явився свій канал в telegram. Підписуйтесь, буде цікаво!

Опитування

Достатність наявних вагонів потрібного типу в необхідній кількості.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.