Суд розблокував концесію порту "Херсон"
Новини, Порти

Суд розблокував концесію порту Херсон

Міністерство інфраструктури через суд домоглося скасування призупинення концесії цілісного майнового комплексу ДП «Херсонський морський торговельний порт» (ХМТП).
Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у Facebook.

“Як ми і обіцяли, Міністерство інфраструктури ініціювало перегляд рішення Шостого апеляційного суду м. Києва щодо зупинення дії наказу про затвердження результатів концесійного конкурсу та затвердження переможця концесійного конкурсу в порту Херсон. Клопотання Міністерства суд задовольнив та скасував заходи забезпечення позову. Тож концесію ніхто і ніщо не зупинить”, – написав Криклій.

Він наголосив, що міністерство захищатиме кожного інвестора та кожну концесію.

Нагадаємо, 21 січня 2020 року Мінінфраструктури ухвалило рішення надати майновий комплекс Херсонського морського торговельного порту в концесію компанії «Рісоіл–Херсон».

3 лютого 2020 року Шостий апеляційний адміністративний суд своїм рішенням від 3 лютого 2020 року зупинив дію наказу про затвердження результатів концесійного конкурсу та визначення переможця конкурсу на концесію ДП «Херсонський морський торговельний порт» (ХМТП).

Ініціатором позову стало ТОВ “Спеціальна компанія Морський порт Херсон” (консорціум ТОВ “Аскет-Шиппінг” (40%) і ТОВ “Глобал Грейн” (60%)). Компанія звернулася до суду з вимогою визнати прoтиправним і скасувати наказ Міністерства інфраструктури від 17 січня 2020 року №10 «Про відхилення претендента від участі у кoнцесійному кoнкурсі».

Водночас Мінінфраструктури заявило, що оскаржуватиме рішення суду, яке заблокувало концесію Херсонського порту.

Раді повідомити Вам, що ми діджиталізуємось і у нас з’явився свій канал в telegram. Підписуйтесь, буде цікаво!

Опитування

Простота й зручність подачі заявки на перевезення вантажів.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.