Міжнародні новини, Новини

OBERMEYER Planen + Beraten та PROINTEC виграли контракт на проєктування кінцевої лінії Rail Baltica в Естонії

Спільне підприємство проєкту Rail Baltica, RB Rail AS, оголосило результати конкурсу на проєктування нової високошвидкісної магістралі від естонського портового міста Пярну до кордону з Латвією. Про це повідомляє пресслужба Rail Baltica.

Переможцем став консорціум OBERMEYER Planen + Beraten (Німеччина) і PROINTEC (Іспанія). Їхня пропозиція була «найбільш економічно вигідною». Ціна контракту складає 10 779 467,86 євро.

OBERMEYER Planen + Beraten та PROINTEC виграли контракт на проектування кінцевої лінії Rail Baltica в Естонії

Ділянка швидкісної залізниці від Пярну до естонсько-латвійського державного кордону протяжністю 93,5 км, відповідно до проєкту, буде включати 9 залізничних мостів, 15 дорожніх віадуків, 7 залізничних віадуків і 11 проходів для тварин (екоканали).

«Контракт буде підписаний найближчими тижнями. Усі 213 кілометрів лінії Rail Baltica в Естонії будуть в процесі проєктування. Зазначу, що також почалося проєктування міжнародних пасажирських терміналів Rail Baltica в Таллінні і Пярну», – каже Агніс Дріксна, тимчасовий генеральний директор RB Rail AS.

Зазначимо, що 85% фінансування, необхідного для проєктних робіт Rail Baltica в Естонії, надається Європейським Союзом, а 15% – Естонією.

Довідка:

Rail Baltica — проєкт залізниці з європейською стандартною колією, яка повинна з’єднати Країни Балтії, Східну (Польща) та Західну Європу. Згідно з проєктом, єдина європейська колія має з’єднати Таллінн, Ригу, Каунас, Варшаву, Берлін та Гельсінкі (у майбутньому— продовження маршруту до Венеції), поліпшивши таким чином, зв’язок між Центральною та Східною Європою. Головною метою Rail Baltica є відновлення безпосереднього зв’язку країн Балтії з європейською залізничною мережею та розвиток регіональної інтеграції. Інтеграція залізниць країн Балтії в транспортну систему Євросоюзу дозволить збільшити швидкість руху поїздів, зростання пасажиро- і вантажопотоків.

Опитування

Простота й зручність при укладанні необхідних договорів для початку роботи з Укрзалізницею.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.