Почався процес відбору голови правління Укрзалізниці
Новини, Укрзалізниця

Почався процес відбору голови правління Укрзалізниці

Після того, як Кабінет Міністрів України затвердив Желько Марчека виконувачем обов’язків голови правління, наглядова рада АТ «Укрзалізниця» (УЗ) розпочала процес пошуку та відбору кандидатів на посаду голови правління. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Визначаючи подальші кроки, наглядова рада врахувала потреби щодо ідентифікації та відбору найбільш кваліфікованого кандидата на позицію та необхідності якомога швидше завершити цей процес. Було вирішено, що найкращим шляхом для реалізації вказаних завдань буде залучити незалежного досвідченого HR-консультанта з відповідною репутацією», – ідеться в повідомленні.

В УЗ зазначили, що компанія Boyden надала найбільш економічно вигідну пропозицію та в результаті отримала контракт.

«У повній відповідності із законодавством, згідно з яким закупівля послуги, що вимагає витрат менше 1 млн грн, не потребує проведення тендерної процедури в системі Prozorro, достатній кількості консультантів із підбору персоналу було запропоновано надати свої пропозиції щодо виконання вказаних завдань», – зазначили в УЗ.

В УЗ пообіцяли, що вимоги до компетенцій та критерії відбору на посаду голови правління будуть опубліковані на веб-сторінці компанії найближчим часом.

Нагадаємо, 29 січня Кабінет Міністрів України погодив звільнення голови правління АТ “Укрзалізниця” Євгена Кравцова.

5 лютого уряд затвердив Марчека Желька на посаду т.в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця”.

11 лютого наглядова рада Укрзалізниці ухвалила рішення офіційно розпочати процес конкурсного відбору на позицію голови правління компанії та залучила провідну міжнародну компанію з підбору управлінського персоналу Boyden для допомоги у виконанні цього завдання.

Раді повідомити Вам, що ми діджиталізуємось і у нас з’явився свій канал в telegram. Підписуйтесь, буде цікаво!

Опитування

Зручність, простота і доступність технології організації перевезення, обміну документами з УЗ.
  • Додати свій варіант

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.