Криклій не знає, хто буде подаватися на конкурс голови правління Укрзалізниці
Новини

Криклій не знає, хто буде подаватися на конкурс голови правління Укрзалізниці

Міністр інфраструктури Владислав Криклій не знає, хто буде подаватися на конкурс голови правління Укрзалізниці. Про це він сказав в інтерв’ю liga.net. Міністр запевнив, що не має фаворитів серед кандидатів на посаду. Відповідаючи на питання, чи є у нього фаворит серед кандидатів, Криклій зазначив:

“Абсолютно ні. Точно буде не Кравцов. Я не знаю, хто буде подаватися. Хотілося б великий вибір”.

При цьому міністр назвав “маячнею” чутки про те, що він нібито лобіює кандидатуру екскерівника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина. Також він зазначив, що Deutsche Bahn у плані кадрів нікого не рекомендують.Криклій відзначив, що в Укрзалізниці з’явиться новий керівник без приставки в.о. після конкурсу.

“Я так розумію, Желько не планує подаватися — у нього таких амбіцій немає”.

Міністр додав, що до кандидатів на посаду голови правління УЗ “широка рамка вимог». І порадив за подробицями звертатися в компанію, яка займається відбором.

Нагадаємо, що вартість послуг міжнародної компанії Boyden із забезпечення пошуку і відбору кандидатів на посаду голови правління Укрзалізниці становить 837,5 тисяч гривень.

Раді повідомити Вам, що ми діджиталізуємось і у нас з’явився свій канал в telegram. Підписуйтесь, буде цікаво!

Опитування

Рівень розвитку транспортної інфраструктури на використовуваних ділянках залізниці.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.