Deutsche Bahn повинна інвестувати в УЗ - Криклій
Новини, Укрзалізниця

Deutsche Bahn повинна інвестувати в УЗ, – Криклій

Співпраця між Deutsche Bahn та Укрзалізницею має базуватися на інвестуванні німецького оператора в українського перевізника. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій в інтерв’ю виданню “Ліга.Бізнес”

“Якщо Deutsche Bahn чи хто-небудь інший на етапі переходу в управління, каже нам: я хочу заробляти, але якщо зроблю гірше, я солідарний з вами й несу відповідальність за збитки, ризики, ділю з вами цей тягар. Тоді це цікаво”, – прокоментував Криклій.

Криклій переконаний, що Україна в цій справі повинна бути свідома того, яких показників можна буде досягти за умови передачі компанії. Він вважає, що це буде можливо лише у випадку, коли обидві сторони будуть відповідальними.

“Нема більшої та кращої відповідальності, ніж участь грошима”, — додав міністр.

Криклій пояснив, що інвестиції від Deutsche Bahn можуть бути спрямовані на оновлення рухомого складу УЗ. Окрім того, зазначив міністр, це було б гарантією довгострокових планів німецької сторони.

Нагадаємо, 5 лютого АТ «Укрзалізниця», Deutsche Bahn AG і DB Engineering & Consulting GmbH підписали меморандум про взаєморозуміння щодо стратегічного співробітництва з метою удосконалення роботи Укрзалізниці.

Раді повідомити Вам, що ми діджиталізуємось і у нас з’явився свій канал в telegram. Підписуйтесь, буде цікаво!

Опитування

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.