Пошук нового очільника УЗ коштуватиме понад 800 тис. грн
Новини, Укрзалізниця

Пошук нового очільника УЗ коштуватиме понад 800 тис. грн

Вартість послуг міжнародної компанії Boyden із забезпечення пошуку і відбору кандидатів на посаду голови правління Укрзалізниці становить 837,5 тисяч гривень. Про це повідомляє офіційний майданчик Prozzoro Zakupki.ua.

Згідно з інформацією, термін надання послуг – до 31 грудня 2020 року.

Водночас міністр інфраструктури Владислав Криклій зазначив, що конкурс буде відкритий і незалежний, без зовнішнього впливу та з рівними умовами для всіх учасників.

“Переможе той кандидат, який доведе високий рівень компетенції, матиме чітке розуміння поточної ситуації та роботи УЗ і надасть перспективне бачення стратегічного розвитку Укрзалізниці”, – написав Криклій.

Нагадаємо, Наглядова рада Укрзалізниці ухвалила рішення офіційно розпочати процес конкурсного відбору на позицію голови правління компанії та залучила провідну міжнародну компанію з підбору управлінського персоналу Boyden для допомоги у виконанні цього завдання.

Раді повідомити Вам, що ми діджиталізуємось і у нас з’явився свій канал в telegram. Підписуйтесь, буде цікаво!

Опитування

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.