У січні Південній залізниці компенсували лише 3% від необхідної суми за перевезення пільговиків
Новини, Укрзалізниця

У січні Південній залізниці компенсували лише 3% від необхідної суми за перевезення пільговиків

У січні 2020 року регіональною філією «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у приміському сполученні перевезено 735,8 тис. пасажирів пільгових категорій на суму 6,5 млн грн. Сума отриманої компенсації становить лише 212,2 тис. грн, повідомляє пресслужба УЗ.

“Найповніше із семи областей України, на території яких Південна магістраль забезпечує транспортне обслуговування, відшкодовуються збитки у Полтавській області (62%)”, – ідеться в повідомленні.

Регіональна філія «Південна залізниця» здійснює пільгове перевезення громадян відповідно до чинного законодавства. До соціальної групи населення, яка користується правом безоплатного проїзду, належить 18 категорій.

Нагадаємо, в УЗ повідомили про те, що 2019 року пасажирські залізничні перевезення завдали компанії збитків, які можуть сягнути 12 мільярдів гривень. У 2018 році Укрзалізниця задекларувала 12,4 млрд грн збитків від перевезення пасажирів, з них приблизно 60 % – від приміських перевезень.

Раніше ми писали про те, що Придніпровська залізниця вперше узгодила договір на компенсацію за перевезення пільговиків з об’єднаною тергромадою.

Опитування

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.