В порту «Південний» побудують новий вагоноперекидач. Це дасть підприємству приріст при розвантаженні плюс 150-200 вагонів на добу
Новини, Порти

У порту Південний побудують новий вагоноперекидач. Це дасть підприємству приріст при розвантаженні плюс 150-200 вагонів на добу

У порту Південний планують побудувати новий комплекс вагоноперекидача. Про це повідомляє пресслужба порту.

«Разом з будівництвом перевантажувального комплексу імпортних навалювальних вантажів, установка нового вагоноперекидача може стати суттєвим кроком для збільшення обсягу приймання експортних та транзитних вантажів», – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що тривала експлуатація та часті ремонти наявного вагоноперекидача ставить під загрозу виконання щоденного обсягу вивантаження вагонів, а це – 450 одиниць. На сьогоднішній же день порт має замовлення на 600-650 вагонів.

«Підприємство обробляє вантажі вагоноперекидачем, якому понад 30 років. Так, механізм справляється з наявною кількістю вантажів, але наше завдання –  збільшення. Те, що 31 грудня рекорд, 1 січня вже норма. Придбання нового комплексу вагоноперекидача допоможе стабілізувати роботу підприємства, збільшити обсяги вивантаження залізничних вагонів», – розповів в.о. директора ДП «МТП «Південний» Олександр Олійник.

За попередніми підрахунками пристрій дасть підприємству приріст при розвантаженні плюс 150-200 вагонів на добу. Це дозволить зменшити розвантаження навалювальних вантажів на причальній лінії, що, зі свого боку, скоротить залізничні операції і підвищить ефективність навантажувально-розвантажувальних робіт.

Зазначимо, що вартість об’єкту може скласти 130 мільйонів гривень. Наявний комплекс для механізованого розвантаження сипких вантажів працює з 1987 року.

Опитування

Дотримання термінів доставки власних порожніх вагонів під навантаження і навантажених вагонів при порівнянні з нормативами УЗ .

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.