Поїзд КВРЗ проїхав 25 тис. км на маршруті "Київ - Бориспіль"
Новини, Рухомий склад

Поїзд КВРЗ проїхав 25 тис. км на маршруті “Київ – Бориспіль”

На 10 лютого 2020 року загальний пробіг нового регіонального дизель-поїзда ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу склав 25 002 км. Про це повідомляє пресслужба заводу.

Наприкінці січня фахівці КВБЗ провели низку нарад із керівництвом філії Укрзалізниці «Українська залізнична швидкісна компанія» (УЗШК) щодо подальшої організації сервісного обслуговування дизель-поїзда ДПКр-3. Наразі з УЗШК укладено тимчасовий договір про технічне обслуговування нового дизель-поїзда та його силових установок (двигунів). Умовами угоди передбачено обслуговування в обсягах ТО-1, ТО-2 та ТО-3. Планується, що ці роботи виконуватимуть спеціалісти київського сервісного центру ПАТ «КВБЗ» із залученням представників фірми Voith.

Повідомляється, що працівники відділу технічного сервісу разом зі спеціалістами німецької компанії провели перше планове технічне обслуговування двигунів. Це необхідний комплекс робіт після напрацювання силовими установками поїзда 400 мотогодин.

Нагадаємо, наприкінці грудня на маршруті експреса між залізничними станціями Київ-Пасажирський та Бориспіль-Аеропорт почав курсувати дизель-поїзд українського виробництва. У перший рейс його відправили голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов та перший заступник міністра інфраструктури Дмитро Абрамович.

Опитування

Стан технічної та комерційної придатності вантажних вагонів перевізника (УЗ).

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.