Криклій: Deutsche Bahn може консультувати УЗ в консорціумі з іншими компаніями
Новини, Укрзалізниця

Криклій: Deutsche Bahn може консультувати УЗ в консорціумі з іншими компаніями

Свої послуги з консалтингу Укрзалізниці пропонують сім компаній. Про це LIGA.net повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

“Ми оголосили конкурс на консалтинг і вибираємо консультанта. Крім Deutsche Bahn в ньому може брати участь ще багато консультантів. Я знаю, що свої послуги готові запропонувати  сім компаній”, – сказав Криклій.

Відповідаючи на питання, звідки взялася сума в 86 млн грн (раніше озвучувалася цифра в 1,5 млн євро), міністр пояснив, що 1,5 млн євро пропонував Deutsche Bahn.

“Зараз мова йде про більш широку співпрацю. Щось можуть взяти на себе Deutsche Bahn, щось інші компанії. У Deutsche Bahn експертиза широка, але не в усіх напрямках … Може бути консорціум. Яка цифра буде за підсумками торгів і чому вона так розраховувалася, не можу сказати – це компетенція УЗ”, – підкреслив Криклій.

Нагадаємо, Укрзалізниця планує залучити світові компанії у сфері управлінського консалтингу, щоб скоротити витрати та підвищити доходи товариства.

Співпраця з консалтинговими компаніями  проводитиметься у два етапи:

  • На першому етапі процедури компанії будуть подавати свої пропозиції щодо конкретних проєктів з підвищення операційної ефективності, які, на їхню думку, матимуть найбільший ефект;
  • На другому етапі Укрзалізниця на основі пропозицій потенційних учасників сформує фінальне технічне завдання з переліком конкретних проєктів, реалізовувати які буде переможець тендеру.

В УЗ зазначили, що перевагу будуть віддавати тим проєктам, які матимуть найкращий результат. Очікується, що загальний ефект від реалізації проєкту як мінімум втричі перевищить витрати на його реалізацію протягом року після його впровадження.

Раніше повідомлялося, що 5 лютого АТ «Укрзалізниця», Deutsche Bahn AG і DB Engineering & Consulting GmbH підписали меморандум про взаєморозуміння щодо стратегічного співробітництва з метою удосконалення роботи Укрзалізниці.

В УЗ повідомили, що Меморандум є стартом окремого проєкту, який не обмежує впровадження програми з операційної ефективності.

Опитування

Рівень відповідальності УЗ за невиконання своїх зобов'язань під час організації і виконання перевезення.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.