Костянтин Гапій розповів, чому УЗ втрачає своїх клієнтів
Новини, Укрзалізниця

Костянтин Гапій розповів, чому УЗ втрачає своїх клієнтів

Заступник директора з логістики ТОВ “ІНДІ ЛОДЖИСТІКС“ Костянтин Гапій в інтерв’ю Rail.insider зазначив, що одним із факторів, чому Укрзалізниця втрачає своїх клієнтів, є наслідки маршрутизації. 

“Ми  також відправляємо зерно, але збільшення загальних обсягів його перевезення негативно вплинуло на обсяги відправки нашого зерна та ще багатьох компаній, які не здійснюють це маршрутними відправками.”, – додав він.

За словами Гапія, маршрутизація не дозволила покращити загальний результат обсягів перевезень, адже маршрутизація у 2019 році – це ручний режим управління, яким УЗ намагалася врятувати свої показники роботи.

«А рятувати довелось, знову ж таки, через дефіцит тяги та інші проблеми. Ось і довелося обирати чим жертвувати: показниками роботи та репутацією менеджерів, чи середніми/малими клієнтами та певними групами вантажів» – відзначив експерт.

Також Гапій відзначив, що Укрзалізниця втрачає клієнтів через закриття малодіяльних станцій, відтік кадрів робочих спеціальностей, дефіцит тягового рухомого складу та відсутність ефективного плану виправлення ситуації.

“Ну й повна відсутність клієнтоорієнтованості в цілому. За останні роки АТ «Укрзалізниця» не зробила майже жодних кроків назустріч своїм клієнтам. Особливо до середніх та малих. Хоча я впевнений, що державно-приватне партнерство, це чи не єдиний рятувальний круг для перевізника”, – зауважив він.

Детальніше читайте в повному інтерв’ю.

Опитування

Рівень відповідальності УЗ за невиконання своїх зобов'язань під час організації і виконання перевезення.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.