Костянтин Гапій розповів, чому обсяги вантажних перевезень УЗ знизилися
Новини, Перевезення

Костянтин Гапій розповів, чому обсяги вантажних перевезень УЗ знизилися

Заступник директора з логістики ТОВ “ІНДІ ЛОДЖИСТІКС“ Костянтин Гапій зазначив, що причиною спаду обсягів перевезень Укрзалізницею є відсутність системного підходу до вирішення питання з провізною спроможністю, яку зараз може забезпечити УЗ. Про це він сказав у інтерв’ю журналісту Rail.insider.

“На мою думку, на сьогодні 2 найбільші проблеми: дефіцит тягового рухомого складу й поганий технічний стан наявного парку та дефіцит і відтік кваліфікованих кадрів робочих спеціальностей. Ці дві проблеми не вирішувалися належним чином ані державою, ані перевізником”, – зазначив Гапій.

Він додав, що робочий парк вагонів збільшується, а тяговий парк зменшується. Окрім того, є нестача людей, які мають оглядати й виконувати всі інші необхідні процедури з вагонами на станціях та іншій інфраструктурі.

“Якщо не вирішувати базові проблеми, то жодні виходи на IPO та інші подібні дії не виведуть УЗ із глибокої кризи. А глибока криза в УЗ легко може стати кризою в економіці України в цілому”, – резюмував заступник директора з логістики ТОВ “ІНДІ ЛОДЖИСТІКС“.

Докладніше читайте в інтерв’ю.

Нагадаємо, у 2019 році залізницею перевезли 312,9 млн тонн вантажів, що на 2,9% менше проти аналогічного періоду 2018 року.

Тепер ми в Telegram! Долучайтеся за посиланням!

Опитування

Рівень розвитку транспортної інфраструктури на використовуваних ділянках залізниці.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.