УЗ розпочинає процедуру конкурсного відбору на посаду голови правління товариства
Новини

УЗ розпочинає процедуру конкурсного відбору на посаду голови правління товариства

Наглядова рада Укрзалізниці ухвалила рішення офіційно розпочати процес конкурсного відбору на позицію голови правління компанії та залучила провідну міжнародну компанію з підбору управлінського персоналу Boyden для допомоги у виконанні цього завдання. Про це повідомляє пресслужба УЗ.

«Відбір буде здійснюватися шляхом проведення відкритого та незалежного конкурсу, який не залишить жодної можливості для зовнішнього впливу. Переможця конкурсу обиратимуть за такими критеріями: високий рівень компетенції, здатність вести Укрзалізницю вперед з огляду на наявні та, що не менш важливо, майбутні виклики, з якими стикатиметься компанія в процесі трансформації у вільного від корупції, конкурентного за затратами, ефективного оператора, керуючись принципами колегіальності й співпраці з дотриманням найкращих принципів і практик корпоративного управління», — наголосив голова Наглядової ради Шевкі Аджунер.

Кандидатами на посаду голови правління можуть бути як громадяни України, так й інших країн.

В УЗ обіцяють чесні та рівні умови для всіх учасників.

З питань участі у конкурсі та за детальнішою інформацією можна писати на адресу ukraine@boyden.com  й телефонувати за номером 38(044) 390 60 00.

Нагадаємо, 29 січня Кабінет Міністрів України погодив звільнення голови правління АТ “Укрзалізниця” Євгена Кравцова.

5 лютого уряд затвердив Марчека Желька на посаду т.в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця”.

Опитування

Чи доводилося вам використовувати ненормативні механізми (особисті зв'язки тощо) при організації відвантаження залізничним транспортом?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.