Очікувана вартість консультаційних послуг з підвищення операційної ефективності УЗ становить 85,9 млн грн
Новини, Укрзалізниця

Очікувана вартість консультаційних послуг з підвищення операційної ефективності УЗ становить 85,9 млн грн

Укрзалізниця оприлюднила тендерну пропозицію на консультаційні послуги з підвищення операційної ефективності компанії.

Одна з вимог до учасників тендеру – сформована команда зі щонайменше 10 фахівців, які мають досвід з впровадження проєктів з підвищення операційної ефективності залізниць і володіють українською та/або російською.

Нагадаємо, Укрзалізниця планує залучити світові компанії у сфері управлінського консалтингу, щоб скоротити витрати та підвищити доходи товариства.

Співпраця з консалтинговими компаніями  проводитиметься у два етапи:

  • На першому етапі процедури компанії будуть подавати свої пропозиції щодо конкретних проєктів з підвищення операційної ефективності, які, на їхню думку, матимуть найбільший ефект;
  • На другому етапі Укрзалізниця на основі пропозицій потенційних учасників сформує фінальне технічне завдання з переліком конкретних проєктів, реалізовувати які буде переможець тендеру.

В УЗ зазначили, що перевагу будуть віддавати тим проєктам, які матимуть найкращий результат. Очікується, що загальний ефект від реалізації проєкту як мінімум втричі перевищить витрати на його реалізацію протягом року після його впровадження.

Раніше повідомлялося, що 5 лютого АТ «Укрзалізниця», Deutsche Bahn AG і DB Engineering & Consulting GmbH підписали меморандум про взаєморозуміння щодо стратегічного співробітництва з метою удосконалення роботи Укрзалізниці.

В УЗ повідомили, що Меморандум є стартом окремого проєкту, який не обмежує впровадження програми з операційної ефективності.

Опитування

Рівень відповідальності УЗ за невиконання своїх зобов'язань під час організації і виконання перевезення.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.