Інтерпайп торік збільшив продажі залізничних коліс на 8%
Новини, Новини бізнесу

Інтерпайп торік збільшив продаж залізничних коліс на 8%

Українська промислова компанія Інтерпайп у 2019 році скоротила продаж трубної та залізничної продукції в тоннах на 7%. Загальний обсяг реалізації становив 798 тис. т. Частка експорту в структурі реалізації склала 76%, тоді як частка ринку України зменшилася з 28% до 24%. Про це повідомляє “Металлургпром”.

Як зазначається, продаж залізничної продукції – коліс, бандажів, осей колісних пар – у 2019 році збільшився на 8% проти 2018 року і становив 203 тис. т.

“Обсяг реалізації залізничної продукції на європейський ринок у 2019 році досяг чергового максимуму, склавши 52 тис. т (+27% до 2018 року). Інтерпайп став лідером на ринку вантажних коліс і має намір виходити на ринок пасажирських коліс ЄС. У 2019 році компанія наростила поставки колісних пар з 10,5 до 14,7 тис. од.”, – ідеться в повідомленні.

Продаж на ринки країн СНД у 2019 році продемонстрував істотне зростання – на 26%, до 93 тис. т. Водночас в Україні спостерігався спад: падіння реалізації склало 25%, до 45 тис. т, у зв’язку з припиненням Укрзалізницею будівництва вантажних вагонів і, відповідно, закупівель залізничних коліс.

Інтерпайп торік збільшив продажі залізничних коліс на 8%

Раніше ми повідомляли про те, що компанія Інтерпайп збирається йти з ринку колісної продукції країн СНД.

Опитування

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.