У Deutsche Bahn розповіли, яким досвідом можуть поділитися з УЗ
Новини, Укрзалізниця

У Deutsche Bahn розповіли, яким досвідом можуть поділитися з УЗ

Член правління з питань інфраструктури Deutsche Bahn Рональд Пофалла в інтерв’ю DW зазначив, що компанія Deutsche Bahn може поділитися з Укрзалізницею досвідом відходу від державного управління й переходу до компанії, керівництво якої здійснюється на принципах приватного бізнесу і яка може зайняти своє місце на ринку в умовах конкуренції.

“Ми пережили два процеси трансформації. На початку 1990-х років відбулося злиття колишньої компанії Deutsche Bundesbahn в ФРН і існувала в НДР компанії Reichsbahn, а в 1994 році – приватизація виникла внаслідок цього злиття підприємства. Якщо ви подивитеся на дані того часу, то побачите, що на обох залізничних підприємствах, взятих разом, тоді працювало 700 000 співробітників. Сьогодні ж на залізницях Німеччини працюють 210 000 співробітників. З цього видно, що подібний процес трансформації, що має на увазі відхід від державних залізниць і перехід до компанії, керівництво якої здійснюється на принципах приватного бізнесу і яка може зайняти своє місце на ринку в умовах конкуренції, – це і є історія останніх 25 років компанії DB AG в Німеччині”, – зазначив він.

Також Пофалла розповів, що компанія DB Engineering & Consulting має більш ніж 50-річний досвід у консультаційних процесах.

“Наша компанія DB Engineering & Consulting працює по всьому світу – проте вона консультує і нас самих тут, у Німеччині. Це підприємство здійснює для нас планування. У нас є схожі проєкти в окремих країнах – у Казахстані та інших державах, де ми ведемо подібну консалтингову діяльність, яка повинна тепер початися і тут, в Україні”, – сказав він.

Нагадаємо, 5 лютого підписано  Меморандум про взаєморозуміння між АТ «Укрзалізниця», компанією Deutsche Bahn AG, компанією DB Engineering & Consulting GmbH щодо стратегічного співробітництва з розвитку АТ «Укрзалізниця».

Співпраця передбачає надання німецькими фахівцями  консультацій Укрзалізниці.

Раді повідомити Вам, що ми діджиталізуємось і у нас з’явився свій канал в telegram. Підписуйтесь, буде цікаво!

Опитування

Стан технічної та комерційної придатності вантажних вагонів інших власників.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.