Кравцов може бути звільнений з займаної посади протягом декількох тижнів, — Криклій
Новини

Кравцов може бути звільнений із займаної посади протягом кількох тижнів, — Криклій

Міністр інфраструктури Владислав Криклій спростував інформацію про перехід нинішнього глави Укрзалізниці Євгена Кравцова на посаду його заступника. Про це він розповів у кулуарах форуму “Дороги UA 2020

«Я такої заяви не отримував. Не знаю, що там відбувається в мережі, і звідки це з’явилося. Я такого не пропонував і заяви такої на руки не отримував. Ба більше, мені не зовсім зрозуміла процедура, і це не компетенція наглядової ради, заяву дуже дивно написано», – каже міністр.

При цьому Криклій зазначив, що Євген Кравцов може бути звільнений із займаної посади протягом кількох тижнів. Зараз це питання на розгляді наглядової ради компанії.

«Якби це було моє особисте рішення, то я б уже підписав заяву на звільнення Кравцова, але процедура інша. Я сподіваюся, що це займе не більше кількох тижнів», – говорить Владислав Криклій.

Криклій також підкреслив, що Укрзалізниця приділяла пасажирській складовій дуже мало уваги, внаслідок чого громадяни України отримували послугу вкрай низької якості. Тому найближчим часом керівництво УЗ буде змінено. Криклій  також зазначив, що  йому поки невідомо про охочих очолити Укрзалізницю.

Нагадаємо, наприкінці грудня голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов заявив, що припиняє контракт із компанією, щоб почати роботу в публічному державному секторі.

У січні народний депутат “Слуги народу” Євгеній Шевченко повідомив, що глава правління АТ “Укрзалізниця” написав заяву не на звільнення з компанії, а про переведення його на посаду заступника міністра інфраструктури.

До цього, міністр інфраструктури Владислав Криклій заявляв, що наглядова рада Укрзалізниці розгляне питання звільнення Кравцова до 2020 року.

Як часто трапляється розукомплектування деталей і вузлів вагонів при доставці вантажу?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.