Комітет, спрямований на боротьбу з корупцією в УЗ, очолить Сергій Лещенко
Новини, Укрзалізниця

Комітет, спрямований на боротьбу з корупцією в УЗ, очолить Сергій Лещенко

Наглядова Рада Укрзалізниці ухвалила рішення утворити Комітет з питань комплаєнсу та антикорупції. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Як зазначається, комітет наглядатиме за тим, яких зусиль докладає компанія для навчання керівництва і працівників етичній поведінці при веденні діяльності і яких – для посилення боротьби з корупцією. Очолить комітет Сергій Лещенко, членами Комітету також будуть Адомас Аудіцкас та Андерс Ослунд.

“Зі створенням цього спеціалізованого комітету, який у своєму роді є першим поміж державних підприємств, ми підкреслюємо, що протидія корупції і комплаєнс є першочерговими завданнями для Наглядової Ради Укрзалізниці. Це дасть нам можливість системно стежити, як компанія працює в цьому напрямку, а також прискорити вкрай необхідні покращення у цьому питанні”, – заявив після засідання Голова Наглядової Ради Шевкі Аджунер.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Олексій Гончарук назвав менеджмент Укрзалізниці корумпованим.

 

Чи доводилося вам використовувати ненормативні механізми (особисті зв'язки тощо) при організації відвантаження залізничним транспортом?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.