Одеська магістраль торік заощадила майже 140 млн гривень завдяки програмі енерго- та ресурсозбереження
Економіка, Новини

Одеська магістраль торік заощадила майже 140 млн гривень завдяки програмі енерго- та ресурсозбереження

В 2019-му році регіональна філія «Одеська залізниця» на 6 тис. 163 тонн скоротила споживання умовного палива. Це дало можливість заощадити 76,8 млн. грн. Про це повідомляє прес-служба філії. Таких результатів вдалося досягти завдяки впровадженню програми енерго-ресурсозбереження. Також залізничники відзначили, що завдяки цим заходам вдалося зменшити витрати виробничих ресурсів на 61,5 млн. грн.

“У 2019 році слід відзначити експлуатацію нових тепловозів серії ТЕ33АС замість тепловозів серії 2ТЕ10в/і та 2ТЕ116 в локомотивних депо Миколаїв та Одеса-Сортувальна.По локомотивному депо Миколаїв відсоток виконаної роботи тепловозами даної серії склав 80% від загального обсягу перевезень, та економія дизельного палива склала 1 тис. 401 тонна.По локомотивному депо Одеса-Сортувальна тепловозами серії ТЕ33АС було виконано близько 15 – 20% роботи від загального обсягу перевезень. За рахунок чого досягнуто економію в кількості 86 т.” – повідомили в прес-службі.

Також завдяки проведенню колійно-ремонтних робіт на дільницях регіональної філії відмінено 6 довготривалих енергоємних обмежень швидкості руху поїздів протяжністю 5,3 км та досягнуто зниження додаткових витрат дизельного палива та електроенергії на 311 тонн умовного палива.

Протягом 2019 року проведені роботи з укладення ряду договорів, направлених на зниження споживання паливно-енергетичних ресурсів:

  •  модернізація тепловозів серії ЧМЕ3 системами підігріву охолоджуючої рідини дизеля типу «Webasto»;
  •  модернізація тепловозів серії ЧМЕ3 системою контролю витрат дизельного палива типу “БІС-Р“;
  •  модернізація мереж теплопостачання з встановленням вузлів обліку теплоенергії МЧУ Шевченко;
  • технічне переоснащення гіркових комплексів по Одеській дистанції сигналізації та зв’язку та дистанція сигналізації та зв’язку Одеса-Сортувальна;
  • технічне переоснащення автотранспорту газобалонним обладнанням по п’яти дистанціям сигналізації та зв’язку;
  •  встановлення компенсаторів реактивної потужності по вагонного депо Помічна та вагонного депо Херсон;
  •  придбання засобів обліку електричної енергії світлодіодних світильників і ламп для виробничих підрозділів філії.

З 2019 року Програма включає в себе розділ «Ресурсозбереження», який поєднує заходи, спрямовані на зниження витрат виробничих ресурсів.

Рівень відповідальності УЗ за невиконання своїх зобов'язань під час організації і виконання перевезення.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.