Ігор Мазепа розповів які проблеми Укрзалізниці може допомогти розв'язати Deutche Bahn
Новини, Укрзалізниця

Ігор Мазепа розповів, які проблеми Укрзалізниці може допомогти розв’язати Deutche Bahn

Ігор Мазепа, засновник інвесткомпанії Concorde Capital в коментарі для  liga.net. назвав основні проблеми Укрзалізниці.

“В Укрзалізниці є дві глобальні проблеми. Перша — надлишок персоналу, високий рівень зносу вагонів і локомотивів. Друга — це негативний зовнішній вплив: зарегульованість деяких сегментів (особливо — низькі тарифи в пасажирському сегменті), високе податкове навантаження (наприклад, високий податок на землю; акциз на паливо, сплата якого йде на автодороги)”- зазначив Мазепа.

Залучення німецьких менеджерів Deutche Bahn до управління Укрзалізницею допоможе позбутися цих проблем, певен експерт.

“Зовнішній незалежний консультант або менеджер може допомогти компанії розв’язати ці проблеми набагато швидше, зокрема на державному рівні. Тобто, основна допомога від німецьких фахівців для УЗ може полягати в тому, що вони зможуть переконати уряд перетворити її на компанію, орієнтовану на прибуток, з елементу соціального захисту населення” – зазначив Мазепа.

Також Мазепа підрахував, що позитивний ефект для Укрзалізниці від співпраці з Deutche Bahn може скласти близько 10 млрд грн на рік.

Нагадаэмо, що співвласник і головний виконавчий директор порту TIS, партнер SD Capital Андрій Ставніцер заявив, що залучення німецьких менеджерів Deutche Bahn до роботи Укрзалізниці допоможе українській залізниці очиститися від корупції.

Оперативність узгодження заявки через АС «Месплан».

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.