Ставніцер: Співпраця з Deutche Bahn – шлях очищення від корупції
Новини, Новини бізнесу

Ставніцер: Співпраця з Deutche Bahn – шлях очищення від корупції

Залучення німецьких менеджерів Deutche Bahn до роботи Укрзалізниці допоможе українській залізниці очиститися від корупції. Про це заявив співвласник і головний виконавчий директор порту TIS, партнер SD Capital Андрій Ставніцер, повідомляє liga.net.

“Я — головний лобіст спільних підприємств з іноземними компаніями. Мультинаціональні компанії приводять із собою стандарти, правильний, чистий лобізм, тиск посольств, наглядові ради, які адекватно працюють. Якщо такі компанії порушують антикорупційні стандарти, їх переслідують в усьому світі. Співпраця з іноземцями — шлях очищення від корупції, і нам варто йти ним набагато швидше, ніж ми це робили досі” -зазначив Ставніцер.

Також  на думку Ставніцера, співпраця з Deutche Bahn допоможе Укрзалізниці позбутися політизованості.

“Укрзалізниця, на жаль, стала надто політизованою — розмінна монета великих політичних переговорів і перетрубацій. Фахівці тут міняються через політичні причини, без прив’язки до KPI. Можна спробувати зрозуміти, коли мова йде про голову компанії, але з кожною зміною голови змінюються регіональні керівники, інженерна еліта. Професіонали йдуть, залишаються бюрократи. Все це жахливо позначається на роботі Укрзалізниці. А ми говоримо про компанію, від якої фізично залежить великий бізнес всієї країни, а від них, у свою чергу, і дотації пасажирських перевезень”- відзначив він.

Також Ставніцер відзначив той факт, що будь-яка взаємодія з міжнародним, високоефективним оператором буде корисною для УЗ. Навіть, попри те, що поки не до кінця зрозуміло що саме буде відбуватися з Deutche Bahn

“Сподіваюся, цей меморандум — початок великого партнерства, а не формальна ввічливість”- резюмував бізнесмен.

Нагадаємо, прем’єр Олексій Гончарук під час брифінгу за підсумками засідання уряду заявив, що угода про стратегічне партнерство з Deutsche Bahn “може бути наповнена багатьма сенсами”, про деталі угоди він пообіцяв розповісти 5 лютого.

 

Чи доводилося вам використовувати ненормативні механізми (особисті зв'язки тощо) при організації відвантаження залізничним транспортом?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.