Південна залізниця збільшила на понад 57% перевезення у контейнерах
Новини, Перевезення

Південна залізниця минулоріч перевезла понад 487 тис. т вантажів у контейнерах

Минулого року регіональна філія “Південна залізниця” перевезла 487,7 тис. т вантажів у контейнерах, що на 57,3% вище, ніж 2018-го. Про це повідомляє медіацентр “Магістраль”.

Як зазначається, профіт становив понад 177 тис. т.

“Контейнер як універсальний тип вагонів набирає на Південній все більшої популярності. За останні два роки для виконання комерційних операцій за цим параграфом у регіональній філії відкрито 16 станцій, де вдалося залучити нових вантажовідправників зернових, добрив, цукру, соняшникової та кам’яновугільної олій, кондитерських виробів, шин тощо. Це станції ім. Олега Крючкова, Лівобережна, Полтава-Київська, Харків-Сортувальний, Терешківка, Абазівка, Лохвиця, Сула, Залютине, Біловоди, Андріяшівка, Шебелинка, Куряж, Линовиці, Золотнишине та Водолага”, – йдеться у повідомленні.

Усього наразі для виконання комерційних операцій з контейнерами на Південній залізниці вже 44 станції.

Нагадаємо, наразі в Україні 33 контейнерні потяги курсують на регулярній основі в напрямку міжнародних транспортних коридорів (країни ЄС, Центральної Азії та Кавказу), а також територією України.

За 11 місяців 2019 року Укрзалізницею перевезено 140,6 тисяч TEU контейнерів. Це на 65% більше, ніж за відповідний період 2018 року.

Рівень відповідальності УЗ за невиконання своїх зобов'язань під час організації і виконання перевезення.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.