Інфраструктура, Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця запустила нову колісну майстерню в депо Гребінка

З початку 2020 року у виробничому підрозділі пасажирського вагонного депо Гребінка АТ “Укрзалізниця” запрацювала нова майстерня, де формуватимуться та ремонтуватимуться колісні пари. Її потужність становить 12 колісних пар за зміну, а річна – 4 248 одиниць, повідомляє пресслужба УЗ.

“У запуск нової майстерні Укрзалізниця інвестувала понад 37 млн грн. Левова частина коштів, 36 млн грн, спрямована на придбання нового високотехнологічного виробничого та контрольно-випробувального обладнання, решта – на ремонт приміщення та навчання персоналу”, – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, запуск виробничого підрозділу – частина стратегії Укрзалізниці з формування єдиної вертикалі обслуговування пасажирських вагонів власними силами. У компанії впевнені, що це дозволить посилити контроль над якістю проведених робіт та заощадити кошти, адже раніше доводилося звертатися до сторонніх організацій.

У подальших планах створення на базі майстерні відділення з ремонту редукторів середньої частини колісної осі.

Рівень розвитку транспортної інфраструктури на використовуваних ділянках залізниці.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.