Економіка, Новини

Урожай зернових минулого року склав майже 75 млн тонн

Станом на 10 січня 2020 року з початку 2019/2020 маркетингового року Україна експортувала 32 078 тис. тонн зернових культур. Це на 7,8 млн тонн більше, ніж за аналогічний період минулого маркетингового року. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«Згідно з оцінкою міністерства, урожай зернових минулого року склав майже 75 млн тонн, з яких 54 млн тонн буде експортовано на зовнішні ринки. Остаточні прогнози щодо виробництва зерна ми отримаємо у березні за інформацією Держстату», – зазначив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

Зокрема, на зовнішні ринки поставлено:

  • пшениці – 15,1 млн тонн;
  •  ячменю – 3,8 млн тонн;
  • жита – 5 тис. тонн;
  • кукурудзи – 12,8 млн тонн.

Крім того, експортовано борошна пшеничного та інших культур – 197 тис. тонн, що на 68,5 тис. тонн більше ніж за відповідний період минулого маркетингового року.

Нагадаємо, у 2019 році Укрзалізниця перевезла понад 40 млн тонн зернових

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.