Новини, Укрзалізниця

УЗ погасила купон за єврооблігаціями на $24 млн

АТ “Укрзалізниця” здійснила виплату розміром 24 млн доларів США за єврооблігаціями, які були розміщені у 2019 році. Про це повідомляє пресслужба компанії.

“Укрзалізниця здійснила виплату купону за єврооблігаціями, що були розміщені у 2019 році на загальну суму 594,9 млн доларів США терміном на 5 років (відповідно до умов основної позики в розмірі 500 млн доларів США та додаткової позики в розмірі 94,9 млн доларів США). Виплата за зовнішніми зобов’язаннями вчергове здійснена без затримок та в повному обсязі”, – ідеться в повідомленні.

У пресслужбі нагадали, що минулого року Укрзалізниця також погасила частину основної заборгованості в 300 млн доларів за єврооблігаціями, випущеними у 2013 році. Решта, 200 млн доларів США за цим випуском, залишаються до погашення в наступні 2 роки.

Нагадаємо, у липні Укрзалізниця завершила процедуру випуску євробондів, які забезпечили надходження до компанії у 500 мільйонів доларів.

Єврооблігації випустили на 5 років – їх мають погасити у 2024 році, відсоткова ставка за борговими цінними паперами склала 8,25% річних.

Нові євробонди випустили без жодної державної гарантії, тобто сума боргу компанії не вплине на розмір сукупного державного боргу України.

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.