Новини, Укрзалізниця

Франтішек Буреш: Укрзалізниця має бути якомога швидше реструктуризована

Укрзалізниця має бути якомога швидше реструктуризована. Це дозволить компанії, зокрема, поліпшити якість рухомого складу та забезпечити більш високу якість послуг для пасажирів та клієнтів. Про це в інтерв’ю онлайн-проєкту «12 облич стратегії УЗ» повідомив член правління АТ «Укрзалізниця» Франтішек Буреш.

«Оскільки у мене є великий досвід реструктуризації й управління промисловими залізничними заводами, а також управління залізницями, мій обов’язок тут очевидний: знайти оптимальний спосіб відчутної реструктуризації Укрзалізниці та її швидкого технічного вдосконалення й розвитку», — розповів Франтішек Буреш.

За його словами, ключова загроза перед бізнес-вертикаллю виробництва та сервісу — скорочення витрат. Адже приватні оператори поступово створюють власні центри технічного обслуговування й у рамках лібералізації можуть і будуть надавати ремонтні послуги для Укрзалізниці. Тож депо компанії мають подбати про те, щоб конкурувати з приватними підприємствами на рівних.

«Якщо технічне обслуговування Укрзалізниці буде дорогим, ми втратимо ринок не лише ремонтів, а також перевезень, і в результаті наші депо втратять роботу й можуть закриватися, і через нашу неконкурентоспроможність втратимо робочі місця для наших людей. Тому ми повинні оптимізувати наше виробництво», — переконаний Франтішек Буреш.

Він також зауважив, Укрзалізниця повинна спрямовувати чимало коштів у виробництво, модернізацію обладнання та рухомого складу.

«У нас немає сучасних технологій, ефективних процесів і ефективних робочих процедур. Наші кваліфіковані та професійні співробітники також не отримують відповідну зарплату. Саме тому реструктуризація — це шлях до вирішення багатьох проблем Укрзалізниці», — резюмував член правління.

Відкритість у наданні даних з інформаційних систем УЗ

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.